Segital Backlink Paketleri


Profesyonel ve %100 etkili Backlink paketleri ile zirvedeki yerinizi alın! En kapsamlı ve etkili backlink satın almak için ” Bizimle İletişime Geçebilirsiniz  Whatsapp iletişim TIKLA      Skype iletisim TIKLA
Backlink Basic

Düşük Rekabet (%15.1)
Backlink Mega

Orta Rekabet (24.8%)
Backlink Ultra

Orta Rekabet (35%)
2.000 Adet Backlink 4.000 Adet Backlink 10.000 Adet Backlink
1 URL 2 Anahtar kelime 1 URL 3 Anahtar kelime 1 URL 4 Anahtar kelime
(Piramit Linkleme) blog,bookmarking, wiki, profil + 5 adet News kayitli siteden tanitim (Piramit Linkleme) blog, bookmarking, wiki, profil + 10 adet News kayitli siteden tanitim (Piramit Linkleme) blog, bookmarking, wiki, profil + 20 adet News kayitli siteden tanitim
1-2 günde teslim ve rapor 3-5 günde teslim ve rapor 5-7 günde teslim ve rapor
1200 TL / Aylık 1550 TL / Aylık 2500 TL / Aylık

Segital Premium Seo Paketleri


Profesyonel ve kurumsal SEO paketleri ile Google da yükselişin tadını çıkart! SEO fiyatları yapılacak işlemlere ve sitenin eksikliklerine gore değişmektedir. Sitenizin sayfa sayısını, hedef kelimesini, teknik eksikliklerini göz önünde bulundurarak ustalaşmış SEO uzmanımız size SEO ücreti hakkında informasyon vermektedir. SEO Paketleri fiyatları genelde 6.000-10.000 TL içinde değişmektedir. en uygun fiyatlar için ” Bizimle İletişime Geçebilirsiniz  Whatsapp iletişim TIKLA  
Premium Pro

Yüksek Rekabet (%61.1)
Premium Elit

Yüksek Rekabet (%80.1)
Premium Özel

Yüksek Rekabet (%95)
2 Hedef Kelime 3 Hedef Kelime 4 Hedef Kelime
Temel Seo Çalışması İleri Düzey Seo Çalışması Lider Seo Paketi
Google 8-10 Sayfaya Garanti çıkabilirsiniz Google 5-6 Sayfaya Garanti çıkabilirsiniz Google 2-3 Sayfaya Garanti çıkabilirsiniz
3 Aylık Seo Hizmet Ücreti 6 Aylık Seo Hizmet Ücreti 1 Yıllık Seo Hizmet Ücreti
6.000 TL  8.000 TL 10.000 TL

Neden SEO Yaptırmalıyım?

SEO yaptırmak kurumsallık kazanmak ve potansiyel hedeflediğimizi kitlenize ulaşmanız açısından oldukça önemli bir uygulamadır. Türk Ticaret Kanunu’nda bazı niteliklere sahip şirketlerin internet sitesi açma zorunludur. Dolayısıyla bir web sitesi sahibi olmak özellikle kurumsal tüzel kişiler için bir seçenek olmaktan çok bir zorunluluk haline gelmiştir. Dolayısıyla SEO teknikleri ile web sitelerinin değerlenmesi oldukça önemli hale gelmiştir.

 

Hedef Kitlenize Daha Kolay Ulaştırır

SEO yaptırmak, web sitenizin hedef müşteri kitlesine ulaşmak açısından oldukça kolaylık sağlar. Çünkü SEO çalışması ile özellikle Google olmak üzere arama motorlarında sitenizin ilk sıralarda ya da ilk sayfalarda görünmesi sağlanır. Bu sayede de ürününüzü ya da sunduğunuz hizmeti arama motorları ile arayan kişiler şişeler daha kolay ulaşır ve satış hacminizi, müşteri potansiyeliniz artar. Aynı zamanda daha çok tanınmak ve reklam politikalarınızın etkili olmasını sağlarsınız.

 

Kurumsal İmaj Açısından Önemlidir

SEO yaptırmanın önemi aynı zamanda şirket imajı açısından da oldukça fazladır. Buna göre sunduğunuz ürünleri ya da hizmetleri arayan kişiler sizleri Google arama motorlarında gösterilen ilk firmalar arasında gördüğünde kalitenizden emin olacak ve sizlerin kurumsal bir şirket olduğunuzu anlayacaklardır. Bu sayede kurumsal imajınıza değer katacak ve müşteri için çok daha iyi bir konumda olacaksınız. Sadece e-ticaret siteleri için değil; tüm hizmetleri sunan web siteleri için SEO yaptırmak oldukça önemlidir.

SEO Nasıl Yapılır?

Günümüzde yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olan internet en geniş kullanıcı platformu olmakta ve bu sayede yine dünyanın en büyük pazar alanı olarak da değerlendirilebilmektedir. Bu amaçla birçok insan iş hayatları için kurmuş oldukları web siteleri ile bu pazarı değerlendirmek ve kar oranlarında artış sağlamak istemektedirler. Durum böyle olunca içerisinde milyarlarca farklı web sitelerinin olduğu bu pazar alanında bir popülarite sağlanması gerekli olur. Bu popülaritenin sağlanması adına uygulanması gereken bazı durumlar söz konusudur.

Uygulanması gereken bu alanlardan en önemlisi SEO uygulamaları olmaktadır. SEO kelime anlamı olarak arama motorları optimizasyonu olarak tasvir edilebilir. Biraz daha geniş bakılacak olursa web sitelerinin arama motorlarında bir popülarite yakalayarak üst sıralara çıkabilmesi durumu olarak tasvir edilebilir. Bu yüzden uygulanmasının üzerine düşülmesi gereken bir konu olmaktadır.

Başarılı Bir SEO Çalışması

İnternet dünyasında kurulmuş olan web sitelerinde verilen hizmetlerin ya da satışların daha fazla kişiye ulaşması ile artış göstermesi adına önemli bir yere sahip olan SEO uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusu olmaktadır. Bu hususlara genel olarak göz atacak olursak;

  • Web sitesinin tasarımının kullanıcı dostu olması
  • Web sitesi kodlamasının başarılı olması
  • İçeriklerin özgün olması ve uygun anahtar kelimelerin seçimi
  • Sitenin giriş sayfasının kusursuz olması olarak sıralayabiliriz.

Web Sitesi Tasarımının Kullanıcı Dostu Olması

Bu durum Başarılı SEO çalışması için önemli bir yere sahip olmaktadır. Çünkü kişiler bu uygulamalar sayesinde sitenizi keşfettikten sonra daha fazla zaman geçirecekler ve durum böyle olunca arama motorları bunu bir hizmet kalitesi olarak belirtip web sitenizi ilk sıralara taşıyabilmektedir.

seo fiyatlari

seo nedir

Web Sitesi Kodlamasının Başarılı Olması

Bu durum en çok arama motorlarının uygun web sitesi bulmak adına yaptıkları tarama işlemlerinde sitenizin daha kolay taranmasını sağlar ve durum böyle olunca ilk sıralarda yer almamanız için hiçbir engel önünüzde bulunmaz.

Özgün İçerik Düzenlemeleri ve Uygun Anahtar Kelime Seçimleri

Özgün içerikler hazırlamayan web siteleri arama motorları tarafından banlanmaları söz konusu olmakta ve durum böyle olunca sıralamalarda çıkmaları söz konusu dahi olmamaktadır. Bu yüzden özgün içerikler hem bu açıdan hem de ziyaretçiler tarafından olumlu olarak karşılanmaktadır. Yine uygun anahtar kelime seçimleri ile arama motorlarında bu kelimelerin aranmaları ile ilk tavsiye edilen sizler olabilirsiniz.

SEO Nedir?

Basitçe anlatmak gerekirse SEO dediğimiz şey arama motorları için yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Yani kısaca örneklemek gerekirse SEO uyumlu bir yazıyı web sitenizde paylaştığınız zaman insanlar konuyla ilgili arama motorlarında arama yaptığında sizin sitenizin daha üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır. Bu yüzden neredeyse bütün siteler için SEO çok önemli ve gerekli bir konudur. Aslında seonun önemi ilgili bir sürü detay vardır. Bu detayları fark etmek için de analiz edilmesi gayet önemli bir yer işgal eder.

Yazınızın SEO’ya uygun olması demek arama motorlarınca yazınıza daha kolay ulaşabilmek demektir. Örneğin insanlar arama motorlarına devenin boynu neden eğri yazıp aratır. Kimse devenin niçin boynundaki sinirlerin sinapslarında ki sıkışmadan ötürü boyun eğriliği çeker diye aratmaz. Bu arada sebebi de hafiften salladım kusura bakmayın. Ama genel mantık tam olarak budur. İnsanların arama yapacağı şekilde yazarsınız ve hem sizin hem de arama yapan insanların işini kolaylaştırmış olursunuz. Örnek verince sizlerin de mantığına daha bir yattı sanki değil mi? O halde gelelim konumuza. SEO nedir sorusunun cevabını verdiğimize göre şimdi SEO analizi nasıl olur sorusunun cevabını verebiliriz.

SEO Analizi Nedir?

Aslında konuyu analiz kelimesinin anlamından yola çıkarak anlayabiliriz. Lakin ben elime kalemi pardon klavyeyi aldığım için konuyu biraz uzatacağım. Genel olarak bahsetmek gerekirse site içi SEO ve site dışı SEO analizi, anahtar kelime ve içerik analizi, teknik analizi, performans analizi ve sitenizin uyumluluk analizini yaptırabilir yahut yapabilirsiniz. Peki nedir bu analizler?

Site içi SEO analizi demek, sitenizin iç yapısı hakkında daha çok bilgi edinmenize olanak sağlar. Başlıklarınızın, anahtarlarınızın vb. şeylerin verimini falan inceler.

Site dışı SEO analizi demek, sitenizin sosyal medya ve alexa puanlamasını gösterir. Oldukça önemli bir konudur ihmal etmeye gelmez.

Anahtar kelime ve içerik analizi demek, sitenizde bulunan anahtar kelime ve içerikler hakkında daha fazla ve daha sağlam bilgileri edinmenizi sağlar.

Teknik analizi demek, bir siteniz varsa haliyle bir sunucunuz da oluyor. Şah damarı diyebiliriz aslında buna. Yani ben öyle diyorum. Teknik analizi yaparak sunucunuzun sağlık durumunu öğrenebilir ve performansını öğrenip değerlendirebilirsiniz.

Performans analizi demek, daha önceki olan bir yazımda belirttiğim gibi sayfa yüklenme hızının SEO üzerine muazzam etkileri yadsınamaz. Performans analizi yaparak sitenizin açılış hızını ve iç dosyalarınızın performansını ölçebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Uyumluluk analizi demek ise, sitenizin her platforma uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu da şu demek oluyor, günümüzde internete bağlanmak bilgisayar ve mobil olarak eşit seviyede neredeyse. Eski bir alışkanlıktan ötürü genelde siteler bilgisayar uyumlu olarak.

Seo Analizi Ve Önemi Nedir?

Bu yazıya başlamadan önce hepinizin SEO’nun önemi ve SEO’nun ne olduğu hakkında fikir sahibi olduğunuzu düşünmek istiyorum. Yoksa sizler bu yazıyı bir yere kaydedin ve SEO kavramını araştırıp öğrenip geri gelin. Ama bugün iyi tarafımdan kalktığım için sizlere kısa bir SEO açıklaması yapmayı borç bilirim. Ufak da olsa bilgilendireceğim evet ama bu tam olarak yetmez. SEO o kadar basit bir konu değildir ve detaylıca öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Basitçe anlatmak gerekirse SEO dediğimiz şey arama motorları için yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Yani kısaca örneklemek gerekirse SEO uyumlu bir yazıyı web sitenizde paylaştığınız zaman insanlar konuyla ilgili arama motorlarında arama yaptığında sizin sitenizin daha üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır. Bu yüzden neredeyse bütün siteler için SEO çok önemli ve gerekli bir konudur. Aslında SEOnun önemi ilgili bir sürü detay vardır. Bu detayları fark etmek için de analiz edilmesi gayet önemli bir yer işgal eder.

Yazınızın SEO’ya uygun olması demek arama motorlarınca yazınıza daha kolay ulaşabilmek demektir. İnsanların arama yapacağı şekilde yazarsınız ve hem sizin hem de arama yapan insanların işini kolaylaştırmış olursunuz. O halde gelelim konumuza. SEO’nun ne olduğunu anladığımıza göre şimdi SEO analizi nasıl olur sorusunun cevabını verebiliriz.

SEO Analizi Nedir?

SEO konusunda arama hacminin ve rekabetin ölçüldüğü arama motorlarında yapılan aramalarda nelere göre değişiklik olduğunu gösteren şey bir yerde SEO analizi demektir bir yerde.

Kelimelerin kullanış sıklığı, rekabet hacmi, tık başına alınan para gibi faktörlerde önemlidir ama bizim için önemli olan şey, sıralamadaki sitelerin verdiği rekabet ortaklığıdır. Çünkü bizde hamlelerimizi buna bağlı olarak yapacağız.

Üzülerek söylemeliyim ki bazı aramalarımızda Türkçe karakterlerle arama yapmış olsak bile bazen Türk sitelerinden daha üstte yabancı siteler olmaktadır. Bu bizim sitelerimiz SEO açısından güçsüz olduğunu gösterir. Bunun sebebi SEOnun gerekliliği olayını idrak edemememizden kaynaklıdır.

SEO Analizi Çeşitleri Nelerdir?

Site içi, site dışı, anahtar kelime ve içerik, teknik, performans ve uyumluluk analizi olarak çeşitlere ayırabiliriz.

Site içi SEO analizi demek, sitenizin iç yapısı hakkında daha çok bilgi edinmenize olanak sağlar. Başlıklarınızın, anahtarlarınızın vb. şeylerin verimini falan inceler.

Site dışı SEO analizi demek, sitenizin sosyal medya ve alexa puanlamasını gösterir. Oldukça önemli bir konudur ihmal etmeye gelmez.

seo paketleri

seo

Kurumsal Firmalar İçin SEO’nun Önemi Nedir?

SEO dediğimiz kavram arama motorları için yapılan düzenleme, iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Yani kısaca örneklemek gerekirse SEO uyumlu bir yazıyı web sitenizde paylaştığınız zaman insanlar konuyla ilgili arama motorlarında arama yaptığında sizin sitenizin daha üst sıralarda çıkmasını sağlayacaktır. Bu yüzden neredeyse bütün siteler için SEO çok önemli ve gerekli bir konudur. Aslında seonun önemi ilgili bir sürü detay vardır. Bu detayları fark etmek için de analiz edilmesi gayet önemli bir yer işgal eder.

Yazınızın SEO’ya uygun olması demek arama motorlarınca yazınıza daha kolay ulaşabilmek demektir. Örneğin insanlar arama motorlarına xxx filmini 720p izle yazıp aratır. Kimse xxx filmini Türkçe altyazılı seçeneği ile birlikte 720 ya da 1080 piksel kalite de izlemek istiyorum diye aratmaz. Bu arada sebebi de hafiften salladım kusura bakmayın. Ama genel mantık tam olarak budur. İnsanların arama yapacağı şekilde yazarsınız ve hem sizin hem de arama yapan insanların işini kolaylaştırmış olursunuz. Örnek verince sizlerin de mantığına daha bir yattı sanki değil mi? Böyle önemli bir konu olduğu için kurumsal firmaların da ilgi alanına girmesi mantıksız gelmiyor. Şimdi gelelim konumuz olan kurumsal seo konusuna.

Kurumsal Firmalar İçin SEO Nedir Ve Neden Gereklidir?

Teknoloji geliştikçe insanların alışveriş yaptıkları yerlerde elbette ki değişiyor. Tek değişen şey bu değil elbette ki lakin konumuz bunla alakalı mazur görün. Eski zamanlarda panayırlar ve ticaret yolları daha uygunken biraz sonra ki zamanlarda şehirleşmenin artması ile oluşan büyükşehirlerin alışveriş ihtiyacı pazarlar ve çarşılar ile karşılanmıştır. Büyük çaptaki ticaretler ise ulaşımın yani bir nevi iletişimin artması ile meydana gelmiştir. Günümüzde ise iletişim ve ulaşım imkanı son safhadadır. İnternet denilen şey açık bir Pazar haline gelmiştir neredeyse. E-ticaret konusu ayrı bir makale gerektirir ama kısaca özetlersek internetten alım satım işidir. Güçlenen bu ortama karşı kurumsal firmaların sessiz kalması saçma olurdu.

Kendilerini dijital ortamlarda da göstermek isteyen kurumsal firmaların ilk yapacağı iş kurumsal bir web sitesi açmaları oluyor. İnternet gerçek hayat gibi değildir gerçekte şirketiniz çok prestijli olsa da internette düzgün tanıtım ve tasarlama olmadığı zaman tıklanmayabilirsiniz. İşte burada kurumsal seo devreye giriyor. SEO konusunu iyice başarırsanız web sitenizin geri dönüşü ve prestiji oldukça fazla olacaktır. Bu da sizlere yeni müşteriler ve ekonomik getiri demektir.

Kurumsal web sitenizin sizin için bir zorunluluktan ziyade bir gelir ve prestij kapısı haline gelmesini istiyorsanız kurumsal seo sizin ihtiyacınız olan şeydir. Aksi takdirde yeterli ilgiyi bulamayıp web siteniz tamamen vakit ve nakit israfından öteye gitmeyecektir. Her işin bir adabı olduğu gibi internetin adabı da budur.

Powered by Segital