Hakkımızda


Bilişim sektöründe hizmete başladığımız ilk günden itibaren gelişerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Segital mobil Panel kiralama, sunucu satın alma, server kiralama hizmeti sağlanmaktadır. Uzun zamandır bu alanda hizmet verilmektedir. Kısa zamanda elde edilen başarılar sayesinde Türkiye pazarında özellikle oluşan taleplerin karşılanması sağlanmaktadır.

Hizmete başladığımız ilk yıllarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmalarda oluşan talepleri karşılayarak daha iyi şekilde geri dönüş elde etmenizi sağlamaktayız. Sunucu satın alma hizmetimiz sayesinde özellikle veri merkezimiz üzerinden 24 saat izleme imkanı sağlamaktayız. Sunucularımız gerekli yazılımlar sayesinde kısa sürede otomatik olarak gözetleme işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Mobil Panel kiralama işlemleriniz özellikle dilediğiniz her durumda en uygun şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Profesyonel kadro ile sağlamış olduğumuz hizmetlerde önceliğimiz her durumda müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Güvenli hizmetlerimiz herhangi bir sorun yaşanmadan uzun süre kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Geniş hizmet alanımız sayesinde firmalarla veya kurumlarla özellikle yapılan taleplerin profesyonel şekilde karşılanmasını sağlamaktayız. Sunucu satın alma veya Server kiralama hizmetlerimiz ile özellikle yüksek hızda işlem yapılmasını sağlayacak şekilde talepleri karşılamaktayız.

Bilişim sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden firmamız yapmış olduğu çalışmalar sayesinde özellikle en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Bilgisayarlar için gerekli olan hizmetler konusunda yapılacak çalışmalar için firmamız kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet