Programsız Silinen Dosyaları Geri Getirme

Programsız Silinen Dosyaları Geri Getirme Nasıl

Silinen Dosyaları Nasıl Geri Getire Bilirim?

Dosyaların silinmesi durumunda geri getirilmesi mümkün. Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır sorusunun yanıtı aşağıda verilmiştir.

Akıllı Telefonlarda Silinenleri Geri Getirme

Akıllı telefonlarda silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır sorusunun cevaplandırılması önemli. Bunun için mutlaka cihazınızın Android mi İOS işlemci olduğu dikkate alınmalı. Her iki işlemci için de farklı işlem basamakları üzerinden silinen dosyaların geri getirilmesi mümkün.

Silinen Dosyalar;

Yaşanan problemler göz önünde bulundurularak hem İOS için hem de Android işlemci için silinen dosya klasörü oluşturulmuştur. Bu dosyaların saklanması, belli bir gün olacaktır. O süre içinde silmiş olduğunuz dosyaların geri getirilmesi direkt olarak klasör üzerinden geri yüklem seçeneği ile sağlanır. Anında silinen dosyaların geri yüklenmesi söz konusu olur. Bu klasör üzerinden geri alma işlemi yapılabilir.

Tamamen silinmiş dosyalar;

Eğer dosyalarınızı geri dönüşüm ya da benzeri özelliği olan klasörden de sildiyseniz tek yapabileceğiniz telefonunuzu silinmeden önceki tarihe taşımak olacak. Tüm dosyalarınızın Androidlerde Google’da, İOS’da ise Icloud’da yedeklendiğini bilmelisiniz. Eğer bu yedeklemeleri düzenli şekilde yapıyorsanız direkt olarak dosyalara erişiminizin sağlanması mümkün olacaktır.

Telefonda silinen dosyaları geri getirme özelliğini kullanabilirsiniz. Yedeklemeleri değerlendirip, tarihler üzerinden silinen dosyalara erişiminiz sağlanacaktır.

Bilgisayarlarda Silinenleri Geri Getirme

Silmiş olduğunuz dosyalar bilgisayar için de geri getirme özelliğine sahip. Bunun için tek yapmanız gereken geri dönüşümü kullanmak. Eğer geri dönüşüme göndermeden sildiyseniz ya da geri dönüşüm kutusunu da temizlediyseniz sistem geri yükleme yapabilirsiniz. Bilgisayardan silinmiş olan dosyaların dakikalar içinde yeniden yüklenmesi sağlanacaktır. Bunun için direkt olarak sistem geri yükleme özelliğini kullanın. Bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme özelliği ile direkt olarak dosyaları yeniden yüklemeniz sağlanır.

Yorum Yazın

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet