Radyo Hosting Paketleri / Yıllık


Yıllık Radyo Paketlerimiz ile sizlerde canlı yayın yapmak istiyorsanız hedefinize göre bir radyo paketi seçerek hemen başlayınız.
100 Kişilik 250 Kişilik 300 Kişilik 500 Kişilik
100 Dinleyici 250 Dinleyici 300 Dinleyici 500 Dinleyici
128 ~ 320 Kbps 128 ~ 320 Kbps 128 ~ 320 Kbps 128 ~ 320 Kbps
3 GB AutoDJ 4 GB AutoDJ 5 GB AutoDJ 5 GB AutoDJ
90 TL / 1 Aylık 100 TL / 1 Aylık 110 TL / 1 Aylık 130 TL / 1 Aylık
400 TL / 1 Yıllık 450 TL / Yıllık 500 TL / Yıllık 590 TL / Yıllık
1000 Kişilik 2000 Kişilik 3000 Kişilik Sınırsız Kişi
1000 Dinleyici 2000 Dinleyici 3000 Dinleyici Sınırsız Dinleyici
128 ~ 320 Kbps 128 ~ 320 Kbps 128 ~ 320 Kbps 128 ~ 320 Kbps
10 GB AutoDJ 10 GB AutoDJ 15 GB AutoDJ 20 GB AutoDJ
Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL Ücretsiz SSL
750 TL / Yıllık 850 TL / Yıllık 950 TL / Yıllık 1900 TL / Yıllık

Sonicpanel Hakkında Bilgiler

Sonicpanel WHMSonic ile benzerlik gösterir. Ancak onu ayıran en büyük özelliklerden yanesi cPanel ya da başka herhangi bir gereksinim ihtiyacı duymadan çalışabilmesidir, bu yuzden fiyatlarimiz diger firmalardan biraz daha ucuzdur ve kullanicilarimiz icin her zaman en kalitelisini sunmaktayiz.

 

Cpanel fiyatlarının aşırı şekilde artması nedeniyle Sonic Panel çalışmaları başladı. Yakın zamanda sistemin başarılı bir şekilde çalıştığı açıklandı. WhmSonic Panel ile benzerlik gösteren daha kullanışlı ve basit şekilde tasarlanan Sonic Panel gelişmiş tüm özellikleri de içerisinde bulunduruyor. 2040 portundan root, 2042 portundan kullanıcıların girebileceği SonicPanel CentOS 7 VPS ya da dedicated server üzerinden kolayca kurulabilecek. cPanel üzerinden hizmet veren WHMSonic’ten, SonicPanel’e otomatik transfer mümkün olabilecek. Bu sayede tüm radyolar sisteme tek tıkla taşınabilecek.

 

SonicPanel Pro, WHM/cPanel gibi aynı menü sistemine sahiptir. Fakat bu uygulama çok daha basit ve sorunsuz kullanılmaktadır. Full server kontrol paneli olan Sonicpnael cPanel’den çok daha uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Bu panel üzerinden isteyen hem web hosting hizmetleri verebilecek hemde radyo yayınları yapabilecek. Böylece tüm hizmetleri bir panel üzerinden sağlanmış olacak. Kullanıcılar Sonicpnael kullanırken cPanel gibi kendi panel adresleri üzerinden giriş yapacak.

 

SonicPanel’in Gereksinimleri

Sonicpanel Lisans konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Lisanslarımız Radyosonic tarafından sağlanmaktadır. Böylece güvenilir panel sistemleri tek tıkla elinizin altına geliyor. Paketlerimizi satın alarak ücretsiz kurulum ve destek merkezimizden yararlanabilirsiniz. Sonicpanel sistemlerinin hepsi SSL sertifikasına sahiptir. SonicPanel güncellemeleri ve geliştirmeleriyle ilgili tüm desteği de bizlerden alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


Radyo Hosting Nedir?

Dilediğiniz müziği ya da mikrofon yardımı ile sesinizi sizlere tahsis edilen adres üzerinden kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayan hizmettir.

Radyo Yayını Nasıl Dinlenir?

Radyo hizmeti sağlanan sunucularımızda SonicPanel altyapısı kullanılmakta olup hizmeti aldığınızda yönetim paneli üzerinden radyo ile ilgili bütün ayarları yapabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden edineceğiniz adresi dilerseniz kullanıcılar ile doğrudan paylaşabilir ya da web sitenize bir player yardımı ile ekleyerek sitenize erişim sağlayan kullanıcıların yayınınızı dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Radyo Dinleyici Kapasitesi Nasıl Hesaplanır?

Radyo paketleri arasındaki tek fark, yayınınızı eş zamanlı olarak dinleyebilecek kişi sayısıdır. Sahip olduğunuz yayın adresi üzerinden yayınınızı dileyen her kullanıcı 1 kişi olarak sayılır. Paket dahilinde sahip olunan dinleyici limitinin dolması durumunda ise yeni bir kullanıcı yayınınıza ulaşamayacaktır. Böyle bir durumda mevcutsa üst paketlere geçiş yaparak dinleyici limitinizi genişletebilirsiniz.

Radyo Hosting Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Kesintisiz bir radyo yayını yapabilirsiniz. Zamanla artan kitlenize karşılık üst paketlere kolaylıkla geçiş yapabilir ve bu geçiş esnasında herhangi bir kesinti yaşamadan yayına devam edebilirsiniz. Auto DJ özelliği ile sizler bilgisayar başında olmasanız dahi yönetim panelinden yapacağınız birkaç ayar ile otomatik yayın yapabilirsiniz. ACIKLAMASI

Radyo Paketlerini Nasıl Yöneteceğim?

Radyo paketleri veya herşey dahil sitelerden birini satın aldıktan sonra hesabınızda teknik destek den gelen admin bilgileriniz ile türkçe paneli videoları izleyek kolayca kurabilirsiniz.

Radyo Paketi veya Site Ne Zaman Kurulur?

Radyo paketlerinden birini Havale – Eft satin aldiktan sonra whatsapp yada email bildirim verildikten sonra satın aldığınızda OTOMATİK olarak kurulmaktadır.

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet