tumblr ici seo nasil yapilir

Tumblr İçin Seo İpuçları

Seo İpuçları

Dünya’da sıklıkla kullanılan ve birçok kişinin kendini geliştirdiği alan olan Tumblr yazı yazmak, kitlelere ulaşmak için kesinlikle önemli alanlardan biri olma özelliği taşımaktadır. WordPress, Blog gibi gelişmiş sistemlerin aksine Tumblr kesinlikle önemli bir alan olmayı başarmıştır. Bizlere ait olan alanları ise çeşitli çalışmalar ile ön plana çıkarabilir ve geliştirebiliriz. Tumblr için seo ipuçları bu konuda sizlerin beklentilerini karşılayarak ileriye doğru başarılı adımlar atmanızı ve sıralama da kendinizi düşüncelerinizi ön plana çıkarmanızı sağlayacaktır.

Kaliteli İçerik Üretmek

Yazı veya görsel içeriklerde sürekli olarak kaliteyi ön plana çıkarmanız kesinlikle önemlidir. Tumblr seo çalışmaları konusunda da kaliteli içerik olmazsa olmazdır. Sizlerde yazılarınızda veya görsel içeriklerinizde rakiplerinizi analiz ederek onlara göre daha farklı içerik üretmelisiniz. Günümüzde bu sistemi sıklıkla kullanan insanlar kitlelere ulaşmayı kesinlikle başarmışlardır.

Özgün içerik Üretmek

Kurumsal veya bireysel olarak web site yönetimlerinizde özgün içerikler ne kadar önemliyse Tumblr uygulamasında da bir o kadar önemlidir. Sıralama olarak üstlere çıkmak için kopya içeriklerden sakınmalısınız. Sizlerin yazmış olacağı veya sunacağı eklentilerin özgün olması sizleri başarılı bir şekilde etkileyecektir.

Domain Alanı Oluşturmanız

Kendi adınıza veya yaptığınız iş adına bir domain alanı oluşturmak kesinlikle fayda sağlayacaktır. Tumblr seo ipuçları konusunda birçok kişi bu alanın önemli olmadığını düşünse de kesinlikle fazlasıyla önemlidir. Sizler bu konuda dikkatli olmalısınız. Bu sayede de kısa bir süre içerisinde gelişim göstereceksiniz.

Meta Etiketlerini Yenilemek

Başlık ve tanımlama gibi etiketlerin güncel, özgün, akıcı olmasını dikkat etmelisiniz. Bu konuda da sürekli olarak yenilemeler ortaya çıkarmak sizleri fazlasıyla etkileyecektir. Sizlerde meta etiketlerini yenileyerek doğru ve başarılı bir yol izleyebilir kendinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

2 En Son Yazilan Yorumlar

  • Yaşar / 5 Şubat 2017 at 13:48

    Sitem Tumblr ile ilerleme başladı bir günde teşekkürle

    Yanıtla
  • Mehmet / 5 Şubat 2017 at 04:10

    Bu bilgiler gerçekten işimi görür hocam

    Yanıtla

Yorum Yazın

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet