Webmaster Tasarim Programlari

Webmaster Tasarım Programları

Bugun sizlere yeni sesli chat panelcilige başlayacak olan arkadaşlarımıza bir iki kuçuk bilgiyi paylaşmayi istedim, sesli site sahiplerine de yarayacak olan ufak aynı anda yararlı bilgiler

Tasarım Programları

Yönetmiş olduğunuz veya birçok konuda işlerini yaptığını sitelerin kusursuz olması her zaman için önemlidir. Günümüzde bu geliştirmelerin neredeyse tamamını webmaster olan bireyler olmaktadır. Tasarım alanında ise webmaster tasarım programları her zaman için sizlerin beklentilerini karşılayacaktır. Uygun ve mantıklı seçimler yaparak sizlerde tasarımda kendinizi birkaç adım ileriye taşıyabilirsiniz. Rakiplerinize göre böylece daha geniş bir alanın sahibi olacaksınız.

Adobe Dreamweaver

Görsel alanda bir bilginiz yok fakat aklınızda ki projeleri hayata geçirmeyi düşünüyorsanız sizlere yardımcı olacak en iyi programlardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Kod veya tasarım bilginiz olmasa bile arzu ettiğiniz tasarıma kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Html, CSS, PHP, ASP ve benzeri kodlara anlık görsel sunmaktadır.

Adobe Fireworks

En iyi webmaster tasarım programları arasında kendisinden epey bir söz ettirmiştir. Sıradan bir resmi bile web sitenize anında çevirebilirsiniz. Kolay bir program olması ile birlikte birazcık bilginizin olması sizlere yarar sağlayacaktır. Eğer bilginiz yoksa da öğrenme alanında sizlere ciddi anlamda katkı sağlayacaktır. Diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise PDF dönüştürücü olarak da kullanılabilir olmasıdır.

Adobe Photoshop

Webmaster olan kişiler tarafından kullanılıyor demek kesinlikle yanlış olacaktır. Çünkü Dünya’da en çok kullanılan tasarım programı olarak ön plana çıkmaktadır. Fotoğraf konusunda tabiri caiz ise inciğine kadar ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir zorluğu yoktur. Çek bırak, sürükle gibi özelliklerin sıklıkla kullanıldığı bir program olma özelliği de taşımaktadır.

Microsoft Frontpage

Webmaster programları arasında en karmaşık yapıya sahip denilecek programlardan biridir. Ülkemizde sıklıkla tercih edilse de ciddi anlamda bilgi gerektirmektedir. Birçok kodlama ve tasarlama konusunda yararlıdır. Fakat bilginizin olması bu program içerisinde kaliteli şeyler yapmanıza yardımcı olacaktır. Bilginiz yoksa birazcık araştırma yapmak bile yeterli olabilir.

Taner AKiF
EvrenselPanel WBH
EvrenselSeo Kurumsal Seo Ajansi

Yorum Yazın

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet