youtube seo, video one cikarmak

YouTube’de SEO ile Videoları Öne Çıkarmak

Youtube SEO ve Videoları Öne Çıkarmak

SEO amaçlı Youtube paylaşımları yapılıyor. Youtube SEO ve videoları öne çıkarma hakkında aşağıda detaylı bilgi verilmiştir.

Youtube Videolarında SEO Önemi

İlk olarak Youtube SEO ve videoları öne çıkarma özelliğinden önce, SEO’nun ne olduğu konusunda bilgi verilecek. SEO şeklinde kısaltılmış olan bu ifadede S, search anlamıan geliyor. Google optimizasyonu için gerekli olan SEO, web üzerinden paylaşılan her öğenin direkt olarak Google’da üst üst sıralara yükselmesini sağlıyor. Youtube da tıpkı diğer sitelerde olduğu gibi optimizasyon için kullanılıyor. Tıklama oranını arttırmak açısından, videoların yüklemesi yapılırken bazı hususlara göre hareket ediliyor. Düzenli olarak yapılan paylaşımlar ile büyük ölçüde web sitesine avantaj sağlaması bekleniyor.

Youtube Videoları;

Paylaşım yapılırken videonun SEO uyumlu olması sağlanıyor. Paylaşım sırasında gerekli hastaglerin kullanılması ve buna benzer adımların atılması önemlidir. Bu alanda bilgi sahibi olan kişi tarafından gereken paylaşımların yapılması yeterli olacaktır. burdan Seo Paketleri baka bilirsiniz

Etiketler

Paylaşımın yapılmasından önce video isminin nasıl yazıldığı, ne şekilde etiketler kullanıldığı önemlidir. Sizin eklemiş olduğunuz videonun web siteniz için yararlı olmasını sağlamak adına etiketlere ve video dosyasının adına o ismi yazabilirsiniz. Youtube videolarında seo nasıl uygulanır sorusunu soran bir kişi, direkt olarak bu hususlar üzerinden bilgi alacaktır. Etiket, isim ve buna benzer hususlar hakkında bilgi alarak işlem yapabilirsiniz.

 1. Etiketler ola bilecegi kadar kisa ve konu hakkinda olmasi gerekiyor
 2. etiketler en fazla 2 ile 3 adet eklenmelidir aksi taktirde spam yaratilmis olur
 3. tekrarlanan etiketleri eklemeyin

Youtube Videolarında Öne Çıkarma

Videolarda öne çıkma durumu ise kişinin başarılı SEO yapması ile oluyor. Arama yapılması, tıklama oranının artması gibi durumların sonucunda öne çıkma imkanı tanınır. Google tarafından direkt olarak üst sıralara taşınmanız söz konusu olacaktır. SEO’nun desteklenmesini sağlamak adına farklı web siteleri üzerinden SEO uygulamasının sağlanması önemlidir. Youtube ve SEO hakkında bilgilere göre hareket edin. ve hic bir zaman vaz gecmeyin, sabir ile bir gun popüler ola bilirsiniz. Backlink Paketlerine bir göz atmak isterseniz tiklayin

Sesli Panel YouTube Seocuları

seslipanel sektöründe bir çok panelci arkadaşımız da kendi web sitelerini video yapıp youtube kanallarına ekleyerek müşteri çekmeye yada on planda olmaya çalışmaktalar fakat bir çok kişi başarısız olurken bir kaç kişi de tamamen şans eseri  başarmıştır, panelci arıyorum ve en iyi panelci videolarını da sık sık görmekteyim. bu makalemiz de sesli panelci arkadaşlarımıza ders olarak olur.

6 En Son Yazilan Yorumlar

 • Seslisuu / 25 Temmuz 2019 at 01:26

  Hocam Guzel bir bilgiler verdiniz icin ve yuotube sayfama Yardımcı Oldunuz icin Cok cok Tskler Ederim

  Yanıtla
 • Kazım koyuncu / 17 Ekim 2018 at 15:11

  Merhabalar , makalenizin devamını bekleriz

  Yanıtla
 • Baran / 15 Ekim 2018 at 14:14

  Sesli chat videolarım ilk sayfada yoktu, teknikleriniz ile ilerlemeye başladı teşekkürler

  Yanıtla
 • Baran ÖZ / 14 Eylül 2018 at 13:31

  Paylaşım icin teşekkürler bugun uygulamaya başlayacağım kanalımda

  Yanıtla
 • Mesut / 14 Eylül 2018 at 13:28

  Hocam 3 aydir video eklemekteyim kanalıma fakat abone sayım gerçekten çok az aboneler, daha ne yapmam gerekiyor ?

  Yanıtla
  • admin / 14 Eylül 2018 at 13:29

   Kullanıcının dikkatini çekecek videolar eklerseniz aboneler kendisinden gelir

   Yanıtla

Yorum Yazın

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet