Facebook’ta İş Fırsatı

Facebook 1000 Kişiyi İşe Alıyor

evet başlık ve içerik pek Sesli Panel sektörüne uymayan bir olaydır fakat bu bilgiyi sizlerle paylaşmayı istedim, umarım Google’da Facebook için güncel haber arayan arkadaşlarımız okurlar ve faydasını görürler umudu ile.

Facebook 1000 kişi yeni eleman alacağını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde, Rusya başta olmak üzere, diğer ülkelerin sosyal medyayı kullanarak farklı ülkelerde olan sosyal ve politik durumları değerlendirme alması ve seçimlere etkilemesi sebebiyle, reklamların gözden geçirilmesi için 1000 kişiyi almayı planladığını duyurdu.

Facebook Yatırımlarını Yapıyor

Paylaşılan bilgiye göre, geçtiğimiz mayıs ayına kadar çok kısa bir süre içerisinde, 100 bin dolardan fazla bir reklam parası, politik olarak Facebook’a yatırılmış görünüyor. Ancak bu yatırılan reklamlar ağırlıklı olarak başka ülkelerin seçimlerine etkiliyor ve bu seçim etkilemesi durumu, artık sosyal medya olayından çok siyasi ve politik olarak farklı ülkelerin içine karışmak anlamına geliyor. Facebook’un soruşturması sonucunda elde etmiş olduğu bu bilgilerle hesapların hepsi kapanmasına rağmen, yine de tam anlamıyla amaca ulaşamadıkları görünüyor.

facebook is firsatlari

facebook is firsatlari

Böyle alakasız bir oyun reklamında dahi görülebilen, bu tarz işlemlerin önüne geçmek için Facebook reklamları otomatik olarak inceleyen yatırımlara daha fazla yatırım yapabileceğini ifade etmiş bulunuyor. Böylece bundan sonra daha ciddi bir şekilde reklamların inceleneceği duyuruldu.

Facebook 1000 yeni eleman için gerekli çalışmaları başlattığını ve gerekli çalışma alt yapıları sayesinde çok daha güçlü şekilde donanmış olan bir resmi sayfa oluşturmayı başaracağını açıkladı. Bundan sonra alınan bu ekibin de komple çalışmasının da sürekli olarak, ağırlıklı olarak çalıştırılması anlamında net bir bilgi olarak sunulmuş olmasını da açık bir şekilde dile getiriyor.

EvrenselPanel WBH Sesli Panel Sistemleri
EvrenselSEO Danışmanlığı – Arama Motoru Optimizasyonu

2 En Son Yazilan Yorumlar

  • Recep mutlu / 9 Kasım 2017 at 16:25

    Facebook binlerce yatırımı var birde Türkiye’den de is kapısı açsa ne güzel olurdu bir sürü webmasterlerimiz var

    Yanıtla
  • Deniz / 9 Kasım 2017 at 03:01

    Ele alınması gereken bir konuydu. Ayrıca iş fırsatı sunması da çok güzel olmuş..

    Yanıtla

Yorum Yazın

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet