Google Panda Versiyon

Google Panda 2017 Güncellendi

Google Panda 

Teknoloji ve bilişim sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Yeni yapılan sistemler ve ortaya çıkan yenilikler bizlerin beklentilerini karşılamak için kesinlikle vazgeçilmezdir. Sitelerimizin ön plana çıkması ve kendini geliştirmesi bizlerin en büyük arzuları arsında yer almaktadır. Bunun için yapılabilecek hamleler ve izleyeceğin stratejiler sizlere yardımcı olacaksa da bazı konularda bilişim sektörün de kullanılan uygulamalar siz hamle yapmasanız bile takip etmektedir.

Google Panda GüncellemesiGoogle Panda arama motorları konusunda sizlerin gelişimlerini ve yaptıklarını en doğru şekilde takip etmektedir. Sürekli olarak kendini geliştiren ve ileriye taşıyan bu uygulama sıralarınızın oluşumlarını fazlasıyla etkilemektedir. Sitelerinizin içerik takibini yapan veya herhangi bir yanlış hamlede sizlere ceza veren bir uygulama olma özelliğini taşımaktadır. İşte Google Panda 2017 güncelleme ise daha gelişmiş ve bu konularda daha da yapıcı olmuştur.

İçerik ve Ceza Konusunda Gelişmeler

Sitelerinizin daha iyi içeriklerinin oluşmasını ortaya çıkarmak için bu uygulama yapılan güncelleme ile karşınıza bir takım kriter çıkarmıştır. İlk bakıldığı zaman pek anlaşılmasa da uygulama içerikleriniz özgün olmasını kesinlikle önemsemektedir. Bu alanda ise oluşabilecek kopyalama içerikleri ortadan kaldırmak içinde genel bir takip yapmaktadır. Kopya içerikler ise Google Panda ceza sisteminden kısa bir süre içerisinde cezalandırılmaktadır.

Güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise daha kaliteli sitelerinizin oluşması için çalışmalar yapmanızdır. Yanlış ve kötü yazılımları kullanmanız uygulama tarafından takip edilmektedir. Bazı cezaları uyarı olarak yapsa da sürekli devam ettirmeniz ve kaliteli alanlar oluşturmanız uygulama için kesinlikle önemlidir. Kötü alan oluşturduğunuz andan itibaren son güncelleme ile gelen dondurma, kapatma işlemleri kesinlikle önemlidir. Ayrıca içerdiği son yazılım ile de %8.7 arama motorunda ki sıranıza direk olarak etkilemektedir.

5 En Son Yazilan Yorumlar

 • °°Esila°° / 29 Mayıs 2017 at 02:40

  Ellerinize Saglik Evrensel Panel…Yeni Guncellemeyle Paneliniz Dahada Profesyonel Olmus…Isinizi Cok Büyük Bir Özveriyle Yaptiginiz Panellerinizin Mükkemeligiyle Zaten Ortadadir..Sonsuz Basarilar Dilerim…Allahim Yar Ve Yardimciniz Olsun.. Selamlar

  Yanıtla
 • ender / 17 Şubat 2017 at 08:38

  Sonunda. emeğinize sağlık

  Yanıtla
 • DOST / 3 Şubat 2017 at 23:55

  Bilgi verdiniz icin tskler herzman böyle olun efendim

  Yanıtla
 • Sami / 3 Şubat 2017 at 23:11

  çok şükür hocam ..

  Yanıtla
 • Zeki / 3 Şubat 2017 at 18:02

  Bu güncellemeyi herkes bekliyordu ..tsk admin bilgi icin

  Yanıtla

Yorum Yazın

Powered by Segital Parasız Görüntülü Sohbet esohbet sesli sohbet